Щоб заощадити кошти, порівняйте ціни на готелі для такого напрямку: Ібіца

Помилка, Ми не підтримуємо бронювання більше ніж на 30 ночей.

Ібіца – знайдіть на карті найкращі готелі

За допомогою карти знайдіть готелі поблизу міста Ібіца або видатних пам’яток, які ви хотіли б відвідати.

Найкращі готелі міста Ібіца. Ознайомтеся з рецензіями.

Будьте певні, що ви забронювали чудове місце для проживання. Прочитайте рецензії справжніх гостей, перш ніж бронювати номер.

Переглянути інші готелі

Готелі в Ібіца

Знаходьте готелі в місті Ібіца разом з апартаментами, хостелами та іншим житлом за допомогою готелів Skyscanner. Вибирайте та бронюйте готелі (понад 3) у місті Ібіца або порівнюйте готелі поруч із відомими пам’ятниками, як-от Puerto de Ibiza, Dalt Vila та Teatro Pereyra.

Шукаєте житло в конкретному готелі в місті Ібіца? Тоді просто вкажіть це житло в полі пошуку вище?

Потрібні поради щодо вибору житла? Найкращі дешеві готелі в місті Ібіца включають Torre del Mar, Sud Ibiza Suites та Gran Hotel Montesol Ibiza, Curio Collection by Hilton на основі рецензій користувачів.

Готелі Skyscanner – це простий, швидкий і безкоштовний спосіб організувати своє проживання. За кілька кліків ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Ібіца, перейшовши безпосередньо на веб-сайт готелю або туристичного агента. За бронювання з нами ви не платите ніяких додаткових зборів.

Щоб розпочати, просто вкажіть обрані дати подорожі в поле пошуку вище та надайте нам змогу знайти для вас дешеві пропозиції готелів. Або виберіть із вказаних вище варіантів готелів.