Детройт

29 жовт. 2019 р.30 жовт. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Residence Inn Detroit Warren, Candlewood Suites DETROIT-WARREN і The Dearborn Inn, A Marriott Hotel – найдешевші готелі міста Детройт. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Детройт безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Детройт

від 2 554 грн.
від 3 879 грн.
від 6 562 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Детройт?

9,8
Любителі мистецтва та дизайну
8,5
Любителі нічного життя
8,5
Гурмани
8,4
Шанувальники історії
6,8
Сімейні мандрівники
Рецензії користувачів (125)
James Tarner
James Tarner
10.01.19

Детройт є одним з кращих і найближчих міст на мій погляд. Залиште всі ваші попередні думки про те, що Детройт колись, тому що це не де поруч, що це таке. Таке дивовижне навколишнє міське середовище зосереджено навколо нових ділових і красивих спортивних арен. Високо рекомендую ідучий до будь-якої спортивної події з Детройту Lions, Тигри, Червоні Крила, Pistons та навіть невеликі назовні вниз міста до Детройту Місто FC гра. Зупиніться в будь-якому місцевому барі, і він обов'язково матиме цінні напої і смачну їжу.

Kathy Hanson
Kathy Hanson
21.07.19

We spent 4 days in Detroit and there was still loads that we hadn't done. Hitsville USA, Museums and Galleries, Architecture, the river. We'll worth a visit. We stayed on the route of the Qline and found getting around safely very easy.

Erica Moriarty
Erica MoriartyХ’юстон
21.05.18

Detroit is definitely up and coming, although I'm not sure how fast. It's an interesting place to explore, since there is nightlife but also much abandonment.

Michelle Armstead
Michelle ArmsteadWoodbridge
10.08.17

This is my hometown. The downtown area is perfect for nightlife. Go to the Riverwalk and just sit by the water. The rest of the city has really good food. History... There's a lot.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – листопад. Середня вартість житла складає 2 780 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Детройтвересень. Середня вартість житла в цей період складає 3 427 грн. за добу.
жовтень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 3 685 грн. за добу. Це на 18% більше середньої ціни (3 020 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Детройт середня температура в місяці жовтень дорівнює 10,7°C/51,2°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 28,6°C/83,5°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -8,4°C/16,9°F.
Найближчий аеропорт до міста ДетройтДетройт Сіті (DET) (9,77 км). Інші аеропорти поблизу: Детройт Уейн-Каунті (27,90 км)

Планування подорожі: Сполучені Штати