Карта

Дешеві рейси з Анталья до Стамбул

Дані рейсу з пункту Анталья до пункту Стамбул

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

778грн.

Прямі авіакомпанії

7

Рейсів на тиждень

276

Середній час рейсу, загальна відстань 473 км

1год. 0хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

Himalaya Airlines

Стамбул і Стамбул Сабіха

2 аеропорти

Інформація про переліт з міжнародного аеропорту міста Анталія до міста Стамбул

Інформація актуальна станом на березень 2016 року.

До аеропорту Стамбул Ататюрк можна швидко дістатися прямими рейсами із міста Анталія. Прямі рейси до цього аеропорту здійснюють авіакомпанії AtlasGlobal, Turkish Airlines, Onur Air. У кожній з авіакомпаній щоденно є декілька рейсів до аеропорту Стамбул Ататюрк, загальна тривалість подорожі для усіх варіантів перельоту приблизно однакова від 1 години і 10 хвилин до 1 години 25 хвилин.

Від міжнародного аеропорту міста Анталія до аеропорту Стамбул Сабіха прямі рейси щоденно здійснюють авіаперевізники SunExpress, Pegasus Airlines, Borajet, Hahn Air Systems, Turkish Airlines. Такі авіакомпанії, як SunExpress, Pegasus Airlines та Turkish Airlines здійснюють по декілька рейсів на день, тому ви завжди зможете знайти найбільш зручний варіант перельоту.

Міжнародний аеропорт міста Анталіярозташований на відстані 15 кілометрів від міста, дорога до аеропорту займає орієнтовно 25 хвилин. Аби дістатися аеропорту потрібно скористатися шосе D400. До аеропорту можна доїхати на автобусі №600. Автобус відходить від центральної автобусної станції Анталії, яка розташована на відстані 5 кілометрів від даунтауну міста. Вартість проїзду  - 4 турецькі ліри*, оплата здійснюється готівкою. Таксі до аеропорту коштуватиме орієнтовно 45 турецьких лір*, але реальна сума залежить від початкового пункту відправлення.

Від міжнародного аеропорту імені Ататюрка дістатися до мечеті Ая-Софія, можна орієнтовно за 25-30 хвилин. Плануючи свою подорож наземним транспортом, пам’ятайте, що у місті Стамбул проживає майже 14 мільйонів чоловік, а отже подорож автотранспортом може виявитись довгою, в залежності від того, куди саме ви відправляєтесь. Тому краще скористатися метро. До аеропорту йде червона гілка метро, станція, яка вам потрібна – Havalimam, що у перекладі з турецької означає «аеропорт».

Аеропорт Стамбулу Сабіха Гечкенможна дістатися тільки на наземному транспорті: таксі або автобусі. Вартість таксі складе приблизно 50 – 60 доларів*. Ви можете дістатися на автобусі Хаваташ до площі Таксім, а потім на фунікулері спуститися на станцію Кабаташ, звідки на швидкісному трамваї ви доїдете до Султанахмед.

Плануючи подорож до Туреччини, пам’ятайте, що якщо період вашого перебування складатиме менше 60 днів – отримання турецької візи не потрібно.

Місце призначення подорожі: Стамбул

Стамбул - найбільше місто Туреччини і важливий морський порт. Кожен турист перш за все має відправитися до площі зі Святою Софією та Блакитною мечеттю. Це символ Стамбулу, якій втілює ідею багатовікового співіснування у Стамбулі двох релігій: ісламу та християнства.

Різниця в часі між Анталією та Стамбулом відсутня. Клімат Анталійського узбережжя м’якіший від того, що панує на узбережжі Чорного моря.

Найпоширеніший вид міського транспорту - автобуси. Зазвичай вони переповнені і рухаються повільно через трафік. Таксі - найзручніший, а ночами взагалі єдиний вид транспорту.

Стамбул – туристичне місто, тому готелі, кафе та ресторани тут на кожному кроці. Якщо ви приїхали до міста з метою шопінгу, для ділового візиту, вам найкраще зупинитися в районах Бешикташ чи Бейоглу. Левент – суто ділова частина міста, де знаходяться офіси найбільших турецьких компаній.

*Ціни станом на березень 2016

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.