Карта

Дешеві рейси з Львів до Таллінн

Дані рейсу з пункту Львів до пункту Таллінн

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

4 751грн.

Прямі авіакомпанії

0

Середній час рейсу, загальна відстань 1070 км

3год. 55хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

LOT

Таллінн

1 аеропорт

Запитання та відповіді

У місті Таллінн один аеропорт: Таллінн.
Найкраща ціна на рейс Львів – Таллінн, знайдена Skyscanner, становить 4 751грн.. Ціна розраховується на підставі пропозицій різних авіакомпаній. Це найнижча ціна в цьому місяці.
Середній час у дорозі на рейсі Львів – Таллінн: 3год. 55хв.
Жодна авіакомпанія не виконує прямі рейси Львів – Таллінн.
Кількість рейсів Львів – Таллінн на тиждень у місяці липень: 0.

Інформація про переліт з аеропорту міста Львів до аеропорту міста Таллінн

Інформація актуальна станом на квітень 2016 року.

Прямі рейси з міжнародного аеропорту міста Львів до аеропорту міста Таллінн не виконуються. Проте існує декілька варіантів того, як можна дістатися столиці Естонії з однією пересадкою.

Авіаперевізник Lufthansa літає за маршрутом усі дні, окрім середи на четверга; LOT – щоденно; Turkish Airlines – по вівторках, четвергах та щонеділі; AustrianAirlines– в четвер та неділю.

Враховуючи загальну тривалість подорожі найкращим варіантом перельоту, який виконує один перевізник є рейс авіакомпанії Lufthansa з пересадкою у Мюнхені, загальною тривалістю орієнтовно 11 годин - у понеділок та вівторок, п’ятницю та суботу. У четвер та неділю – рейс авіакомпанії Austrian Airlines тривалістю приблизно 8 годин, з пересадкою у Відні. Існує також ряд рейсів з двома пересадками, які виконують, наприклад, Lufthansa, KLM, Austrian Airlines; а також варіанти комбінованих перельотів, які виконують декілька авіакомпаній, наприклад: Ukraine International та Adria, Lufthansa та Adria, AustiranAirlines та AirBaltic, та інші.

Міжнародний аеропорт міста Львів знаходиться у південно західній частині міста Львів, до нього зручно діставатися будь-яким видом транспорту. Від центра міста він розташований на відстані приблизно 15 кілометрів, дорога на автомобілі займає орієнтовно 20 хвилин; на громадському транспорті, автобусі або тролейбусі, 40-45 хвилин, в залежності від часу доби і щільності трафіку. До центрального залізничного вокзалу можна дістатися за 12 – 15 хвилин, до автовокзалу «Львів» приблизно за 10-12 хвилин. Проїзд у тролейбусі (№9) коштує 2 гривні*, у маршрутному автобусі (№48) - 4 гривні*.

Аеропорт Таллінна- це головний міжнародний аеропорт Естонії. Розташований він на відстані 4 кілометрів від столиці. Від аеропорту до міста можна дістатися на автобусах №2 та №65. Квиток на проїзд в автобусі можна придбати у водія перед посадкою в автобус, один квиток коштує 1,6 євро*. Автобусні зупинки знаходяться на нульовому поверсі при виході із пасажирського терміналу. Час у дорозі на автобусі – 15-20 хвилин. Інший варіант дістатися міста - це таксі. Вважаючи, що вартість за один кілометр проїзду в таксі в Естонії законом не обмежена, краще буде скористатися послугами офіційних таксі-перевізників аеропорту. Стоянка цих таксі розташована прямо навпроти дверей терміналу. Третій варіант – це узяти напрокат автомобіль в одній з провідних прокатних компаній: Sixt, EuropCar, Budget, Avis, NÜ Car Rentals або Hertz. На автомобілі дорога до «старого міста» займе 10-12 хвилин. На території аеропорту можна обміняти валюту, зняти гроші у банкоматах та перекусити. Збираючись у подорож до Естонії, і, зокрема, до Таллінна, подбайте про отримання шенгенської візи.

Місце призначення подорожі: Таллінн

Таллінн – найбільше місто Естонії та політичний, економічний, науковий і культурний центр Естонії.

Між столицею Естонії та Києвом немає різниці у часі. Клімат Таллінна відносять до вологого континентального клімату із теплим, помірним літом та холодною, сніжною зимою. Наприклад, температура влітку вдень коливається між 19 та 21 градусами за Цельсієм.

Подорожувати Таллінном приблизно удвічі дорожче, аніж Києвом, якщо брати у розрахунок вартість проживання та екскурсій.

Перебуваючи у Таллінні, обов’язково знайдіть час відвідати «старе місто». Більша частина середньовічних споруд, вулиць, частина кріпосної стіни з усіма баштами та воротами зберіглася до наших днів. Сьогодні «старе місто» включено у перелік всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

*Ціни актуальні у квітні 2016

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.