Карта

Дешеві рейси з Сімферополь до Москва

Дані рейсу з пункту Сімферополь до пункту Москва

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

2 440грн.

Прямі авіакомпанії

8

Рейсів на тиждень

142

Середній час рейсу, загальна відстань 1200 км

2год. 15хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

Aeroflot

Москва Внуково, Москва Шереметьєво, Москва Домодедово і Аеропорт «Раменське»

4 аеропорти

Інформація актуальна станом на липень 2016 року

З Сімферополя до Москви віднедавна прямим рейсом літають авіалінії S7 Airlines та Ural Airlines до аеропорту Домодєдово, Aeroflot та Yakutia Airlines до аеропорту Внуково. Середня тривалість польоту від Сімферополя до Москви становить 2 години 35 хвилин.

З однією пересадкою варіантів ще більше: до аеропорту Домодєдово з пересадкою у аеропорту Пулково міста Санкт-Петербург прямують авіаперевізники Ural Airlines + S7 Airlines. До аеропорту Внуково з Сімферополя літають рейси авіакомпанії Aeroflot з пересадкою у Пулково міста Санкт-Петербург. Також рейс Aeroflot з пересадкою у Пулково прямує до аеропорту Шереметьєво у Москві.

Аеропорт міста Сімферополь імені Султана Амет-Хана знаходиться у містечку Аерофолотський на відстані 12 кілометрів від центру Сімферополя. Термінал аеропорту обслуговує з 2014 року лише російські рейси у зв’язку з санкціями, які були накладені на Росію через військову агресію у Криму та на Сході України. В 2016 році розпочалася реконструкція та значне розширення аеропорту. До аеропорту можна зручно доїхати від центрального залізничного вокзалу Сімферополя на автобусах № 49 і 49А. До вокзалу прибувають автобуси з будь-якого великого міста на узбережжі Криму: Севастополь, Судак, Євпаторія, Керч, Ялта. Дорога займає 40 хвилин. Проїзд коштує 9 рублів*. Також до аеропорту Сімферополя з міста прямують тролейбуси № 54 і 55, а від автостанції "Курортна" прямують маршрутні таксі № 98, 100 і 115. Час в дорозі становить близько 30 хвилин, вартість проїзду - 9-14 рублів*.

Аеропорти Москви поєднані зі столицею зручними автомагістралями та потягом Аероекспрес. Міжнародний аеропорт Шереметьєво знаходиться на відстані 28 кілометрів від Москви. До станції метро «Річковий вокзал» з аеропорту «Шереметьєво» прямують автобуси 851С (експрес), 851 та маршрутні таксі 949 і 200 М. До станції метро «Планерна» з Шереметьєво прямують 817 автобус та маршрутка 948. Найзручніший спосіб - швидкісні поїзди «Аероекспрес», які відправляються з аеропорту до Білоруського вокзалу кожні 20-30 хвилин. Час в дорозі складає 40 хвилин. З аеропорту Домодєдово до Москви (станції метро Домодєдовська або Павелецького вокзалу і метро Павелецка) ви доїдете за 50-60 хвилин. З аеропорту Внуково до Москви можна дістатися Аероекспресом, який прямує до Київського вокзалу. Дорога займає 35 хвилин.

Місце призначення подорожі: Москва

Сучасна Москва – величезний мегаполіс, який вдало поєднав красу старовини з сучасністю. Є в образі Москви щось суворе - підкреслена санкціями бідність населення, яка межує з багатством убранства православних соборів та їх золотоверхих куполів, з чистими строгими центральними кварталами, дорогими авто та розкішними вітринами ЦУМу.

Різниця в часі між Сімферополем та Москвою становить 1 годину за стандартним часовим поясом UTC/GMT + 2 години та співпадає влітку, оскільки Москва не переходить на літній час, а в Сімферополі GMT + 3 години.

Клімат міст значно відрізняється: Сімферополь має м’якіший клімат завдяки Чорному морю та теплим повітряним масам, тоді як Москва характеризується різко-континентальним кліматом з холодними сніжними зимами та спекотним літом.

*Ціни актуальні на липень 2016 року

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.