Прага

27 лип. 2019 р.28 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel 16, Club Hotel Praha і City Lounge Hotel – найдешевші готелі міста Прага. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Прага безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Прага

від 1 846 грн.
від 2 712 грн.
від 4 036 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Прага?

9,8
Шанувальники історії
7,7
Любителі мистецтва та дизайну
7,2
Любителі нічного життя
6,8
Піші туристи
6,6
Гурмани
Рецензії користувачів (563)
J W
J W
09.04.19

 Я перебуваю тут близько двох-трьох тижнів, два рази на рік протягом останніх чотирьох років, коли мій партнер живе тут. Навіть після всіх цих часів, я все ще повністю закоханий у місто та досі знаходжу нові речі відвідати та досліджую. Місто є супер дешеве якщо ви гуляєте п'ять протокол за межами центру міста. Навіть у центрі ви можете отримати розкішну їжу у вишуканому ресторані за еквівалент того, що ви заплатили б у середньому ресторані у Великобританії. Я також відвідав Дрезден, Відень, Братиславу і Будапешт з Праги, оскільки автобуси відправляються на всі ці напрямки за менш ніж 20 € повернення !!

gianis poulias
gianis poulias
03.04.19

ми пройшли ідеально ... Я б рекомендував вам поїхати до району біля дороги ujide, щоб наблизитися до всіх і трамвай ... щоб відвідати схил до самого старого міста ... Карлові бари ... якщо ні

Fadhilah Othman
Fadhilah Othman
25.02.19

Це був дійсно чарівний досвід для мене, набагато краще ви йдете зі своїми коханцями. Дуже романтично.

Leslie Walker
Leslie WalkerRancho Cucamonga
10.05.18

Прага є одним з найбільш недооцінених міст Європи. Від Празького Граду до чарівних видів Карлового мосту це місто є чимось із мрії. Приходьте в зимовий сезон, коли місто проводить різдвяні ринки! Я б повернувся в одну мить!

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – листопад. Середня вартість житла складає 1 961 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Прагатравень. Середня вартість житла в цей період складає 3 660 грн. за добу.
липень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 2 549 грн. за добу. Це на 8% менше середньої ціни (2 754 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Прага середня температура в місяці липень дорівнює 19,2°C/66,6°F. серпень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 25,0°C/77,0°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -2,5°C/27,5°F.
Найближчий аеропорт до міста ПрагаПрага (PRG) (11,05 км).

Планування подорожі: Чеська Республіка