Вільнюс

30 жовт. 2019 р.31 жовт. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel Conti, Ratonda Centrum Hotels і Mabre Residence – найдешевші готелі міста Вільнюс. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Вільнюс безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Вільнюс

від 1 189 грн.
від 1 960 грн.
від 3 438 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Вільнюс?

9,8
Шанувальники історії
8,7
Мандрівники захисники природи
8,7
Гурмани
8,2
Сімейні мандрівники
8,2
Любителі нічного життя
Рецензії користувачів (57)
ClaudioSe
ClaudioSeМілан
06.09.17

Вільнюс має один з найбільших старих центрів міста в Європі. Навколо багато зеленого та богемного району Узупіс виділяють приємне середнє місто. На жаль, взимку може бути дуже холодно

Stephen Bugno
Stephen BugnoАнкорідж
02.09.14

Моє враження від Вільнюса через кілька днів було хорошим. Як столиця Литви, що налічує близько півмільйона мешканців, вона отримала неквапну вібрацію. Це не переповнений туристами, тому що є лише кілька сайтів, щоб побачити. Але це не повинно перешкодити вам відвідати це гарне місто з гарною архітектурою. Не забудьте відвідати Республіку Узупіс, через річку, яка є богемним районом художників міста. Паби Вільнюса та його пивні сади - це веселий та недорогий спосіб поласувати місцевою культурою та смачними литовськими сортами пива.

Michael L
Michael LУошінгтон
01.05.13

Вільнюс був досить прохолодним столицею. Хоча довгий шлях з аеропорту у котрий ми полетіли (Ryanair), це було напевно вартий подорожі. Існує тонна культури, яка посипається серед залишкової комуністичної архітектури. Всі, з ким ми спілкувалися, були дуже приємні та корисні. Якщо ви знаходитесь у скам'янілому бурштині, у мене склалося враження, що це було місце, щоб підняти його.

travel33
travel33Лос-Анджелес
06.01.17

На жаль, я не можу написати ревізійний огляд Вільнюса. Я здійснив подорож по Балтійським країнам - Вільнюс до Риги до Таллінна, а Вільнюс - улюбленою моєю орендою. Місця були не такі вражаючі, люди були не як корисні та продовольство було тільки гаразд. Якщо ви їдете до Вільнюса, я не думаю, що потрібно багато часу.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – листопад. Середня вартість житла складає 1 384 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Вільнюслипень. Середня вартість житла в цей період складає 1 770 грн. за добу.
жовтень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 545 грн. за добу. Це на 5% менше середньої ціни (1 626 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Вільнюс середня температура в місяці жовтень дорівнює 6,1°C/42,9°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 23,1°C/73,6°F. лютий – найхолодніший місяць із середньою температурою -7,0°C/19,4°F.
Найближчий аеропорт до міста ВільнюсВільнюс (VNO) (6,24 км).

Планування подорожі: Литва