Карта

Авіаквитки Венеція

Забронюйте квитки до Венеції та завітайте до одного з найромантичніших міст Європи!

Венеція розташована на 118 островах у Венеціанській лагуні Адріатичного моря – не дарма її називають «містом води»; більше 150 каналів і 400 мостів між ними  є візитною картою Венеції. Найвідоміші мости у Венеції це мости Зітхань, Арсанеле, Академії, Ріальто, Скальці та Солом’яний міст. Найкраще їх видно з самих каналів. Тож обов’язково замовте екскурсію каналами Венеції. Комфортно сидячи у гондолі, Ви зможете насолодитися численними церквами і палацами розташованими на набережних. Бюджетний варіант – використайте Vaporetto, автобус на воді.

За останні 600 років, Венеція мало змінилася. Відвідайте центральну площу міста Сан-Марко, де розташований собор святого Марка, Палац Дожів, а також один з найвідоміших музеїв міста Музей Коррер. Варто також побачити коллекцію Пеггі Гуггенхайм на площі Веніер де Леоні. Неодмінно зробіть перерву на чашечку справжнього італійського експрессо. Заклади довкола площі Сан-Марко можуть бути доволі дорогими, а якщо Ви хочете традиційної ітілійської кухні (приготованої не для туристів), завітайте до ресторанів вглибині перевулків, біля входу яких не стоїть привітний офіціант.

Відомими являються вироби з венеціанського скла. Відвідайте острів Мурано і познайомтеся з історичними методами його виготовлення. Тут також найкраще купувати сувеніри.

Знайдіть найдешевші авіаквитки у Венецію за допомогою Skyscanner! Skyscanner - це просто та швидко. До того ж це безкоштовно!

Порівняйте ціни на дешеві авіаквитки до Венеції за допомогою поля пошуку вище. Ви отримаєете результати з найбільшим вибором авіакомпаній та туроператорів, що пропонують авіаквитки до Венеції.  Забронюйте авіаквитки на літак безпосередньо на веб-сайтах туроператорів та авіакомпаній.

Якщо Ви гнучкі з датами поїздки, ми покажемо дні, коли ціни на квитки до Венеції найнижчі. Просто виберіть пошук по цілому місяцю і наші графіки покажуть коли летіти до Венеції найдешевше!

Потрібно забронювати готель у Венеції? Найкращі пропозиції на готелі можна знайти на SkyscannerHotels. Skyscannerвиконує пошук по всіх найкращих постачальниках готельних послуг, щоб надати Вам найкращі пропозиції на готелі у Венеції.

Знайшли авіаквитки які Вам підходять? Не забудьте додати Skyscannerдо своїх закладок і завітайте знову, щоб знайти і забронювати авіквитки від сотні авіліній, до тисяч пунктів призначень по всьому світу!

Найдешевші авіаквитки до Венеція з...

 Венеція Путівник

Найромантичніша європейська столиця. Це казкове місто на воді, де ви зможете пройтися вузькими вулицями, тими самими, де колись ходив Казанова, Вероніка Франко, Антоніо Вівальді та Марія Тарнавська. Ви зможете пройтися каналами Венеції на елегантній гондолі, де плавав Марко Поло перед тим, як вирушити у подорож, та насолодитися яскравим заходом на ... Венеція путівник по місту

Зображення за допомогою Flickr/Navin75

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.