Карта

Рейси до: Москва

Столиця Російської Федерації – величезна, шумна та метушлива – нікого не залишає байдужим. Її можна любити або ненавидіти, але відвідати одне з найбільших та найцікавіших міст світу безперечно варто. Безліч історичних та культурних пам’яток, музеїв світового значення та оригінальних розважальних закладів – в Москві є розваги на будь який смак.

 

Що подивитись та чим зайнятись

Можна провести в російській столиці все життя, але так і не побачити всіх її пам’яток та не відвідати всіх її музеїв. Що ж тоді казати про звичайний візит на кілька днів. Туристичні путівники про Москву можуть посперечатися обсягом з «Війною і миром», тож перелічити все, що варте уваги, просто неможливо.

Знайомство з Москвою зазвичай починається з її історичного центру, а саме – з славнозвісного Московського кремлю, резиденції російського президента та історико-культурного музею-заповідника. Територія кремлю, обнесена високими стінами з 20 баштами, цілком входить до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Тут можна відвідати декілька цікавих музеїв та визначних соборів, а також побачити славнозвісні Цар-дзвін та Цар-гармату.

Навряд чи хто з відвідувачів Москви здатен пропустити і розташовану зі східного боку від кремлю Червону площу з її головними символами, відомими всім з дитинства – Мавзолеєм Леніна та неперевершеним Собором Василя Блаженного, також включеним до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

До визначних пам’яток Москви можна віднести і її архітектуру взагалі. Різни стилі і епохи мальовничо переплітаються у центрі міста: старовинні особняки й садиби сусідять з монументальними сталінськими висотками, золоті маківки православних храмів – з запаморочливими хмарочосами ділового центру «Москва-сіті». Не забувайте також про численні парки з затишними алеями і старовинними скульптурами та центральні вулички, що плутають серед всього цього архітектурного розмаїття та нерідко самі є пам’ятками Москви. Ну як можна бути у російській столиці та не прогулятися Арбатом або Тверською?

Близько 100 театрів та більш ніж 60 музеїв не дадуть занудьгувати в Москві шанувальникам культури та мистецтва. Найвизначніші театри столиці відомі не лише в Росії, а й далеко за її межами. Подорож до Москви – гарний привід відвідати постанову у таких славнозвісних театрах, як Большой театр, МХТ імені А. Чехова, «Ленком», Театр на Таганці або «Современник».

Щодо музеїв, багатьом вистачить однієї Третяковської галереї з її унікальними колекціями російського живопису та ікон. Та якщо ви маєте час та бажання, у Москві знайдуться музеї для шанувальників будь яких галузей мистецтва та науки, такі наприклад, як Політехнічний, Історичний та Зоологічний музеї. Якщо Третяковки вам замало, відвідайте Державний музей образотворчих мистецтв імені О. С. Пушкіна – один з найбільших музеїв європейського та світового мистецтва в Росії, або модний «Винзавод» - виставковий центр сучасного мистецтва.

Відпочити від насиченої культурної програми можна в одному з численних кафе або нічних клубів Москви. У столиці працює безліч таких закладів на будь який смак, від хіпстерського раю на території колишньої фабрики «Красный Октябрь» до затишних кав’ярень у тихому центрі столиці.

 

Коли поїхати

Клімат Москви несуттєво відрізняється від київського або харківського, тож визначитись з порою для подорожі до російської столиці українцям зовсім не складно. Найприємніша погода у Москві спостерігається у травні, коли вже досить тепло, але ще не жарко. До того ж у цей час розквітають яблуні та вишні, а тривалість світлового дня дозволяє гуляти містом до пізнього вечора. Однак у кожної пори року є свої переваги, наприклад, засніжена Москва виглядає дійсно вражаюче.

 

Загальна інформація

Країна: Росія

Міжнародні аеропорти: Внуково (VKO), Домодєдово (DME), Шереметьєво (SVO), Остаф'єво (OSF)

Валюта: російській рубль (RUB)

Часовий пояс: CET(UTC+3), різниця з Києвом +1 година 

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Москва

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.