Дівінополіс

10 квіт. 2020 р.11 квіт. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Sitio Das Posses - Zona Rural, Hotel Casa Nova і Hotel Fazenda Palestina – найдешевші готелі міста Дівінополіс. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Дівінополіс безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Дівінополіс

від 1 143 грн.
від 665 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – лютий. Середня вартість житла складає 887 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Дівінополісчервень. Середня вартість житла в цей період складає 1 399 грн. за добу.
квітень минулого року – середня ціна в готелі складала 1 023 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Дівінополіс середня температура в місяці квітень дорівнює 22,9°C/73,2°F. лютий – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 29,3°C/84,7°F. липень – найхолодніший місяць із середньою температурою 13,1°C/55,6°F.
Найближчий аеропорт до міста ДівінополісДівінополіс (DIQ) (5,03 км).

Планування подорожі: Бразилія