Mindelo Sunset

Виберіть оптимальний готель у місті Минделу на потрібні вам дати за ціною або іншими критеріями

Порівнюйте пропозиції готелю Mindelo Sunset із сотень сайтів централізовано в одному місці

Шукайте пропозицію із безкоштовним скасуванням або найвищими оцінками

Порівнюйте номери та ціни

Ми порівнюємо сотні сайтів, щоб знайти для вас найкращу пропозицію

1 ніч
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Ми порівнюємо сотні сайтів, щоб знайти для вас найкращу пропозицію

Швидкі факти

Реєстрація заїзду з:
14:00
Від’їзд до:
11:00

Зручності

Wi-Fi
Автостоянка
Кондиціонер
Трансфер до аеропорту
Басейн
Цілодобова стійка реєстрації гостей

Докладніше про Mindelo Sunset

Mindelo Sunset

Гостям стануть до вподоби номери в помешканні Mindelo Sunset, яке розміщено в місті Мінделу, за 8 хв. ходьби від пам'ятки "Пляж Лагінья".

Розташування

Condominio Deluxe, Alto Morabeza Bloco A, 6º F, Минделу, 2110, Кабо-Верде|0,94 км від центру міста

Прибуття та виїзд

Реєстрація заїзду з:

14:00

Від’їзд до:

11:00

Важлива інформація

Додаткові ліжка

Зверніться до готелю, щоб дізнатися більше про можливість додавання ліжок.

Дитяче ліжечко

Зверніться до готелю, щоб дізнатися більше про можливість додавання дитячого ліжечка.

Важлива інформація з готелю
В цьому помешканні не можна влаштовувати дівич-вечори, парубочі і подібні вечірки. Помешканням керує фізична особа

Mindelo Sunset: запитання та відповіді

Mindelo Sunset знаходиться на відстані 0.9 км від центру міста Минделу.
Mindelo Sunset знаходиться в місті Минделу (Кабо-Верде) за 0.9 км від центру міста Минделу.
Реєстрація прибуття в готелі Mindelo Sunset: після 14:00; реєстрація від’їзду: до 11:00.
Так, на території готелю @@hotel_name@@ є парковка.
У нас немає жодної інформації про ресторани в готелі Mindelo Sunset – перегляньте відповідну інформацію на сайті готелю під час бронювання.