Mood Studios

+ 12

Виберіть оптимальний готель у місті Маннгейм на потрібні вам дати за ціною або іншими критеріями

Порівнюйте пропозиції готелю Mood Studios із сотень сайтів централізовано в одному місці

Шукайте пропозицію із безкоштовним скасуванням або найвищими оцінками

Порівнюйте номери та ціни

Ми порівнюємо сотні сайтів, щоб знайти для вас найкращу пропозицію

1 ніч
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Ми порівнюємо сотні сайтів, щоб знайти для вас найкращу пропозицію

Швидкі факти

Реєстрація заїзду з:
15:00
Від’їзд до:
11:00

Зручності

Wi-Fi
Кондиціонер
Для некурців
Пральня
Допускається проживання з домашніми тваринами
Кафе

Докладніше про Mood Studios

Mood Studios

Помешкання Mood Studios оптимально розташовано в місті Мангайм. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi на всій території помешкання. Гостям подають такий варіант сніданку: страви за меню.

Розташування

M2 4, Маннгейм, 68161, Німеччина|0,27 км від центру міста

Прибуття та виїзд

Реєстрація заїзду з:

15:00

Від’їзд до:

11:00

Важлива інформація

Додаткові ліжка

Зверніться до готелю, щоб дізнатися більше про можливість додавання ліжок.

Дитяче ліжечко

Зверніться до готелю, щоб дізнатися більше про можливість додавання дитячого ліжечка.

Важлива інформація з готелю
В цьому помешканні не можна влаштовувати дівич-вечори, парубочі і подібні вечірки.

Mood Studios: запитання та відповіді

Mood Studios знаходиться на відстані 0.3 км від центру міста Маннгейм.
Mood Studios знаходиться в місті Маннгейм (Німеччина) за 0.3 км від центру міста Маннгейм.
Реєстрація прибуття в готелі Mood Studios: після 15:00; реєстрація від’їзду: до 11:00.
Ні, в готелі @@hotel_name@@ немає парковки. Якщо ви шукаєте готель із місцем для паркування, просто відфільтруйте варіанти житла, які пропонують «Парковку», в розділі «Зручності» у результатах пошуку.
У нас немає жодної інформації про ресторани в готелі Mood Studios – перегляньте відповідну інформацію на сайті готелю під час бронювання.