Марбург

26 лип. 2019 р.27 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Fly Stay Save + Ура! Коли ви бронюєте рейси на Skyscanner, ви отримуєте доступ до спеціальних знижок на готелі.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Haus Burgstraße 17, Carpe Diem і Ferienwohnung Jansen – найдешевші готелі міста Марбург. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Марбург безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Що мандрівники кажуть про місто Марбург?

9,8
Любителі активного відпочинку
9,8
Шанувальники історії
7,4
Студенти
Рецензії користувачів (4)
Rachel S
Rachel SБерлін
31.08.14

Former home to the Brothers Grimm, this charming town feels like a modern-day fairy tail, with curvy, cobblestone streets, rustic old churches and a castles perched on a hill. Being a student town, there's always a lot going on: there's a surprisingly international array of cheap and delicious food options, around 6 movies theaters (including a scenic open air one), many historic buildings and tons of great hiking and outdoor activities.

Raimund Gaebelein
Raimund GaebeleinБремен
26.06.14

place of religious debates between the various factions of Protestant faith. Historic seat of the Hessian princes

xiao
xiao
25.03.13

good !

filip
filipБухарест
08.04.17

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – квітень. Середня вартість житла складає 2 107 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Марбургсерпень. Середня вартість житла в цей період складає 2 722 грн. за добу.
липень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 2 658 грн. за добу. Це на 8% більше середньої ціни (2 429 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Марбург середня температура в місяці липень дорівнює 18,2°C/64,7°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 23,3°C/73,9°F. лютий – найхолодніший місяць із середньою температурою -2,2°C/28,0°F.

Планування подорожі: Німеччина