Марбург

15 лют. 2019 р.16 лют. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Landhaus Stümpelstal, Hotel Dammühle і Marburg Apartment – найдешевші готелі міста Марбург. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Марбург безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Що мандрівники кажуть про місто Марбург?

9,8
Любителі активного відпочинку
9,8
Шанувальники історії
7,4
Студенти
Рецензії користувачів (4)
Rachel S
Rachel SБерлін
31.08.14

Former home to the Brothers Grimm, this charming town feels like a modern-day fairy tail, with curvy, cobblestone streets, rustic old churches and a castles perched on a hill. Being a student town, there's always a lot going on: there's a surprisingly international array of cheap and delicious food options, around 6 movies theaters (including a scenic open air one), many historic buildings and tons of great hiking and outdoor activities.

Raimund Gaebelein
Raimund GaebeleinБремен
26.06.14

place of religious debates between the various factions of Protestant faith. Historic seat of the Hessian princes

xiao
xiao
25.03.13

good !

filip
filipБухарест
08.04.17

Запитання й відповіді

Найдорожчий місяць для проживання в місті Марбургсічня. Середня вартість житла в цей місяць 2 792 грн. за ніч. Найдешевший місяць – грудня. Середня вартість житла в цей місяць 2 059 грн. за ніч.
Середня ціна за номер у цьому готелі в місяці лютого, як правило, становить 2 862 грн. за ніч. Це на -2 грн.% нижче середньої ціни за добу в місті 2 792 грн. за останні 12 місяців.

Планування подорожі: Німеччина