Sofia Hotel

+ 76

Виберіть оптимальний готель у місті Лефкада на потрібні вам дати за ціною або іншими критеріями

Порівнюйте пропозиції готелю Sofia Hotel із сотень сайтів централізовано в одному місці

Шукайте пропозицію із безкоштовним скасуванням або найвищими оцінками

Порівнюйте номери та ціни

Ми порівнюємо сотні сайтів, щоб знайти для вас найкращу пропозицію
1 ніч
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Ми порівнюємо сотні сайтів, щоб знайти для вас найкращу пропозицію

Швидкі факти

Реєстрація заїзду з:
15:00
Від’їзд до:
11:00
Сніданок
Надається сніданок
Домашні тварини
Перевезення домашніх тварин заборонене
Діти
У цьому готелі можна перебувати з дітьми
Wi-Fi
Автостоянка
Кондиціонер
Для некурців
Бар
Обслуговування номерів

Докладніше про Sofia Hotel

Sofia Hotel

У помешканні Sofia Hotel, яке розташовано в місті Нікіана, до послуг гостей сад, спільний лаунж, бар та безкоштовний Wi-Fi. За 2,3 км звідси можна відвідати пам'ятку "Пляж Лімні", а за 5,3 км – пам'ятку "Водоспади Дімосарі".

Розташування

3,9

Main Street, Лефкада, 31100, Греція|9,76 км від центру міста

Прибуття та виїзд

Реєстрація заїзду з:

15:00

Від’їзд до:

11:00

Важлива інформація

Діти

У цьому готелі можна перебувати з дітьми

Додаткові ліжка

Зверніться до готелю, щоб дізнатися більше про можливість додавання ліжок.

Дитяче ліжечко

Зверніться до готелю, щоб дізнатися більше про можливість додавання дитячого ліжечка.

Домашні тварини

Перевезення домашніх тварин заборонене

Сніданок

Надається сніданок

Ціна сніданку

Інформацію про ціни можна дізнатися в готелі

Час сніданку

08:00 – 10:30, понеділок – неділя

Важлива інформація з готелю
Будь ласка, повідомте адміністрації Sofia Hotel очікуваний час свого приїзду заздалегідь. Для цього ви можете скористатися полем для особливих побажань під час бронювання або зв'язатися безпосередньо з адміністрацією за контактними даними, зазначеними у підтвердженні бронювання. Під час реєстрації заїзду вам необхідно пред'явити посвідчення особи з фотографією та кредитну картку. Будь ласка, зауважте, що всі особливі побажання виконуються за умови наявності такої можливості і можуть потребувати додаткової плати. У зв'язку з коронавірусом (COVID-19) у цьому помешканні наразі діють додаткові заходи безпеки та санітарні заходи. У зв'язку з коронавірусом (COVID-19) у цьому помешканні могли обмежити або припинити подання їжі та напоїв. У зв'язку з коронавірусом (COVID-19) це помешкання вживає заходів, щоб захистити безпеку гостей та співробітників. Через це деякі послуги та зручності можуть обмежені чи недоступні. У зв'язку з коронавірусом (COVID-19) це помешкання скоротило години роботи стійки реєстрації та надання послуг. Протягом періоду дії рекомендацій уряду щодо мінімізації поширення коронавірусу (COVID-19) у цьому помешканні можуть попросити гостей надати додаткові документи для підтвердження особи, плану поїздки та іншої відповідної інформації. Під час заїзду необхідно внести страхову заставу в розмірі EUR 30. Ця оплата приймається готівкою. Ви отримаєте внесену суму під час реєстрації виїзду. Після перевірки стану помешкання вам повернуть заставу в повному обсязі готівкою.
Доступні методи оплати
Готель приймає такі способи оплати:
card logocard logo

Cash

Sofia Hotel: запитання та відповіді

Sofia Hotel знаходиться на відстані 9.8 км від центру міста Лефкада.
Sofia Hotel знаходиться в місті Лефкада (Греція) за 9.8 км від центру міста Лефкада.
Реєстрація прибуття в готелі Sofia Hotel: після 15:00; реєстрація від’їзду: до 11:00.
Так, на території готелю @@hotel_name@@ є парковка.
У нас немає жодної інформації про ресторани в готелі Sofia Hotel – перегляньте відповідну інформацію на сайті готелю під час бронювання.