Piccolo app

Виберіть оптимальний готель у місті Спліт на потрібні вам дати за ціною або іншими критеріями

Порівнюйте пропозиції готелю Piccolo app із сотень сайтів централізовано в одному місці

Шукайте пропозицію із безкоштовним скасуванням або найвищими оцінками

Порівнюйте номери та ціни

Ми порівнюємо сотні сайтів, щоб знайти для вас найкращу пропозицію
1 ніч
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Ми порівнюємо сотні сайтів, щоб знайти для вас найкращу пропозицію

Швидкі факти

Реєстрація заїзду з:
15:00
Від’їзд до:
10:00
Діти
У цьому готелі можна перебувати з дітьми

Зручності

Wi-Fi
Автостоянка
Кондиціонер
Для некурців
Аптечка
Сад

Докладніше про Piccolo app

Piccolo app

До розпорядження гостей помешкання Piccolo app, розміщеного в місті Спліт, номери з безкоштовним Wi-Fi та гарним видом на сад. Також до послуг гостей тераса. Помешкання розташовано за 2,1 км від пам'ятки "Пляж Жнян".

Розташування

7 Put Trščenice, Спліт, 21000, Хорватія|5,25 км від центру міста

Прибуття та виїзд

Реєстрація заїзду з:

15:00

Від’їзд до:

10:00

Важлива інформація

Діти

У цьому готелі можна перебувати з дітьми

Додаткові ліжка

Зверніться до готелю, щоб дізнатися більше про можливість додавання ліжок.

Дитяче ліжечко

Зверніться до готелю, щоб дізнатися більше про можливість додавання дитячого ліжечка.

Важлива інформація з готелю
В цьому помешканні не можна влаштовувати дівич-вечори, парубочі і подібні вечірки.

Piccolo app: запитання та відповіді

Piccolo app знаходиться на відстані 5.3 км від центру міста Спліт.
Piccolo app знаходиться в місті Спліт (Хорватія) за 5.3 км від центру міста Спліт.
Реєстрація прибуття в готелі Piccolo app: після 15:00; реєстрація від’їзду: до 10:00.
Так, на території готелю @@hotel_name@@ є парковка.
У нас немає жодної інформації про ресторани в готелі Piccolo app – перегляньте відповідну інформацію на сайті готелю під час бронювання.