Карта

Дешеві авіаквитки до країни Чеська Республіка

Чехія –країна дивовижних легенд і тисячі прекрасних замків–вже багато років поспіль приваблює мільйони відвідувачів зі всього світу.З такою кількістю яскравих і самобутніх пам'яток, такою багатою історією і прекрасною кухнею просто не могло бути інакше. Додайте до цього ще й славнозвісне чеське пиво та відомі лікувальні курорти, і стане ясно – у Чехії варто побувати, а краще – й не один раз!

 

Куди поїхати

Як і у випадках з більшістю інших країн, знайомство з Чехією слід розпочати з її столиці. Прага підкорює і зачаровує з перших хвилин. У місті прекрасно збереглося багато пам'яток, а історичним центром Праги можна гуляти годинами. Титул одного з найкрасивіших міст Європи Прага заслужила своєю неповторною архітектурою.

Почніть прогулянку з самого центру та серця Праги – Староміської площі, де розташовані міська ратуша та відомий астрономічний годинник за знаками зодіаку. Наступна зупинка – Празький град. Це місце – свого роду національна святиня чехів, адже саме тут зароджувалася їх держава, а також відбувались найважливіші в історії країни події. До цього архітектурного комплексу входить один з символів міста – собор Святого Вітта.

Береги річки Влтави з’єднує ще одна з визначних пам’яток – Карлів міст, справжній витвір мистецтва, що веде до фортеці Вишеград. Крім архітектурного ансамблю самої фортеці, варто звернути увагу на Костел Святих Петра і Павла, місцевий сад, в якому розташована Вишеградська художня галерея та місцеве кладовище, де поховано немало видатних чехів.

У список популярних місць чеської столиці входить також сучасна Вацлавська площа. Тут знаходиться Національний музей Праги і пам'ятник Вацлаву, біля якого чехи люблять призначати побачення і зустрічі. Площа з її затишними кав'ярнями стане прекрасним місцем для прогулянки та відпочинку. Розповідь про Прагу буде неповною без згадки ще однієї пам'ятки – танцюючого будинку. Він відомий завдяки своїй незвичайній архітектурі і теж користується популярністю у туристів.

Чехія – архітектурна скарбничка Європи. Для того, щоб оглянути хоч дещицю її багатств, не вистачить і місяця. Проте варто побувати у найцікавіших містах та замках. У 70 км від Праги розташоване невелике середньовічне містечко Кутна Гора. Прославила його Кісниця – унікальна церква з людських кісток. Тут же можна оглянути розкішний костел Святої Варвари. Колись у цьому місті процвітали срібні родовища і карбувалися празькі гроші, а зараз щорічно проходить Середньовічне шоу з лицарськими турнірами.

Подорожуючи Чехією обов'язково відвідайте її відомі курорти – Карлові Вари і Маріанські лазні. І неодмінно прогуляйтеся прекрасними садами й парками, що оточують місцеві цілющі джерела.

У Чехії, країні тисячі замків, може бути важко обрати, які місця стоїть відвідати, а які – не дуже. Зверніть увагу на один з найкрасивіших замків Європи – Карлштейн, побудований на скелі над річкою Бероунка. Якщо є час для екскурсії, варто оглянути збудований і на маленькій скелі посеред озера замок Орлик і фортецю міста Табор. У пивній столиці Чехії місті Плзень окрім Музею пивоваріння знаходиться старовинний собор з найвищою вежею в Чехії, а в місті Брно окрім замків і музеїв можна оглянути старовинну в'язницю XVIIIстоліття.

Якщо ви більше цікавитесь природою, вирушайте в Національній парк "Чеський рай", що охороняється ЮНЕСКО. Це дивовижне поєднання скель, каньйонів, печер і лісів. На території парку прокладено безліч туристичних стежок і маршрутів.

І, звичайно, не забудьте про чеську кухню – ситну й смачну, та про славнозвісне чеське пиво. Доречи, найкрупніші пивоварні заводи країни – Крушовіце, Старопрамен і Плзень можна відвідати з екскурсією.

 

Коли поїхати

Одна зі складових популярності Чехії як туристичного напрямку – те, що країна має що запропонувати відвідувачам будь якої пори року. Втім, найбільший наплив туристів спостерігається у травні, в середині літа та під час різдвяних свят. Виділяють кілька сезонів для подорожі до Чехії: оздоровчий, освітній, гірськолижний, весільний, релігійний, а також – пора свят та фестивалів. Кожен сезон по-своєму гарний і цікавий. Проте, якщо ви хочете уникнути туристичного аншлагу, плануйте поїздку на осінь або ранню весну.

 

Загальна інформація

Столиця: Прага

Валюта: чеська крона (CZK)

Часовий пояс: CET (UTC+1, влітку UTC+2), різниця з Києвом 1 година

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.