Кардла

5 бер. 2020 р.6 бер. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Meresassi, Kalda Puhkeküla і Villa Hausma – найдешевші готелі міста Кардла. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Кардла безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – грудень. Середня вартість житла складає 1 654 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Кардласерпень. Середня вартість житла в цей період складає 2 162 грн. за добу.
лютий минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 717 грн. за добу. Це на 5% менше середньої ціни (1 818 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Кардла середня температура в місяці лютий дорівнює -3,1°C/26,4°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 20,4°C/68,7°F. лютий – найхолодніший місяць із середньою температурою -4,9°C/23,2°F.
Найближчий аеропорт до міста КардлаКардла (KDL) (3,46 км).

Планування подорожі: Естонія