Берлін

16 черв. 2019 р.17 черв. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей IntercityHotel Berlin Brandenburg Airport, Leonardo Boutique Hotel Berlin City South і Abacus Tierpark Hotel – найдешевші готелі міста Берлін. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Берлін безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Берлін

від 3 539 грн.
від 4 157 грн.
від 6 677 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Берлін?

9,8
Шанувальники історії
8,7
Любителі мистецтва та дизайну
8,3
Любителі нічного життя
7,3
Піші туристи
7,0
Модники
Рецензії користувачів (600)
Jvonne in Wonderland
Jvonne in Wonderland
19.02.19

Чудовий досвід, якщо ви не обмежуєтеся звичайними туристичними напрямками, які можуть виявитися холодними. Пошук найбільш прихованих районів і пошук в Інтернеті для місць, рекомендованих тими, хто добре знає. Ми повинні жити душею Берліна, щоб любити його.

Dominic S
Dominic SВільнюс
22.05.18

Берлін є дивовижним місцем, і ви повинні відвідати, якщо ви перебуваєте в Європі. Тут можна знайти все, починаючи від старовинних картин і скульптур, до прекрасних сучасних хмарочосів. Культура продовольства також вишукана, оскільки багато мігрантів приїжджають до Берліна, відкривають свої ресторани і продають традиційні страви.

Marta Martinho
Marta Martinho
30.04.19

É das minhas cidades preferidas. Imensa história e sítios super interessantes. Cultura muito especial.

Jonathan F
Jonathan F
26.04.19

Smilies, partygoers, vegans. The city that has everything. Great place to live.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – січень. Середня вартість житла складає 2 204 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Берлінвересень. Середня вартість житла в цей період складає 4 006 грн. за добу.
червень минулого року – середня ціна в готелі складала 2 738 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Берлін середня температура в місяці червень дорівнює 16,3°C/61,3°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 23,9°C/75,0°F. лютий – найхолодніший місяць із середньою температурою -2,2°C/28,0°F.
Найближчий аеропорт до міста БерлінБерлін Тегель (TXL) (8,51 км). Інші аеропорти поблизу: Берлін Шонефельд (18,64 км)

Планування подорожі: Німеччина