Карта

Дешеві рейси з Київ до Шанхай

Найпопулярніші "гарячі" авіаквитки

Хочеться кудись поїхати? Ніколи не пізно забронювати подорож. Виберіть найкращі гарячі авіаквитки до міста Шанхай...
Лише прогнозовані найнижчі ціни. Знайдено протягом останнього 14-денного терміну.

Дані рейсу з пункту Київ до пункту Шанхай

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

7 867грн.

Прямі авіакомпанії

0

Середній час рейсу, загальна відстань 7460 км

14год. 10хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

Lufthansa

Шанхай Пу Донг, Шанхай Хонгкао і Шанхай

3 аеропорти

Запитання та відповіді

У місті Шанхай 3 аеропорти: Шанхай Пу Донг, Шанхай Хонгкао і Шанхай.
Найкраща ціна на рейс Київ – Шанхай, знайдена Skyscanner, становить 7 867грн.. Ціна розраховується на підставі пропозицій різних авіакомпаній. Це найнижча ціна в цьому місяці.
Середній час у дорозі на рейсі Київ – Шанхай: 14год. 10хв.
Жодна авіакомпанія не виконує прямі рейси Київ – Шанхай.

Інформація про переліт з Києва до Шанхаю

Інформація актуальна станом на квітень 2016 року

З української столиці до Шанхаю аеропорти літають в два аеропорти: Шанхай Пу Донг та Шанхай Хонгкао. Один з найзручніших рейсів з аеропорту Києва Бориспіль виконують авіаперевізники Ukraine International + Finnair, а також Ukraine International + Air China до аеропорту Пу Донг з пересадкою в аеропорту Гельсінкі Вантаа. З пересадкою у стамбульському аеропорту імені Ататюрка рейс тривалістю 14 годин 30 хвилин пропонують авіакомпанії Turkish Airlines та Ukraine International + Air China. Авіакомпанія Lufthansa пропонує рейс з пересадкою в аеропорту Франкфурта тривалістю майже 15 годин.

З аеропорту Бориспіль до шанхайського аеропорту Хонгкао виконують рейс авіакомпанії: Austrian Airlines + Air China тривалістю 15 годин 45 хвилин з пересадкою в аеропортах Відня та Пекін Кепітал; Air Astana + China Eastern, Air Astana + Hainan Airlines, Air Astana + Air China та Air Astana + Shanghai Airlines тривалістю від 14 до 16 годин з пересадкою в аеропортах Алмати та Пекін Кепітал.

З аеропорту Жуляни літає рейс авіакомпаній Fly Dubai + Emirates тривалістю 19 годин 30 хвилин та пересадкою в аеропорту Дубаї. А також, рейс Belavia + Air China з пересадками в аеропортах Гельсінкі Вантаа та міжнародному аеропорту Мінськ-2 і Etihad Airways з пересадками в аеропорту Мінськ-2 та Абу-Дабі.

В Шанхаї два аеропорти. Вони розташовані в різних частинах міста на спільній лінії метро 2. Аеропорт Пу Донг знаходиться на відстані 60 хвилин від міста, аеропорт Шанхай Хонгкао – 30 хвилин. Лінія метро 2 проходить через центр міста і більшість основних туристичних пам'яток: хмарочос Перлина Сходу, набережна Вайтань, Народна площа і храм Дзин Ань.Вартість квитка варіюється між сумами 3 та 20 юанів*, що в доларовому еквіваленті - 0,5 - 3 долари*. Тривалість поїздки від Пудуна до центру міста близько години, від Хунцяо півгодини. До центру Шанхая прямує автобус. Обирайте маршрути зі станціям People Square, Jing An Temple, Nanjing Rd в списку зупинок. Вартість проїзду в автобусі становить близько 20 юанів* чи 3 долари*. Однак, зважайте на пробки на шляху до міста.

Місце призначення подорожі: Шанхай

Перша згадка про Шанхай датується 11-им століттям – час правління в Китаї династії Сунь. Нині це одне з найбільших портових міст у світі, величезний промисловий комплекс на узбережжі Східно-Китайського моря.

Різниця в часі між Шанхаєм та Києвом становить 5 годин. Шанхай знаходиться в часовому поясі UTC + 8 годин, а Київ - UTC + 3 години. Клімат значно відрізняється від погодних умов в українській столиці. У Шанхаї він вологий, субтропічний з хмарною зимою та спекотним літом.

Центр міста розділений між районами: ділові квартали - Луцзяцзуй, Бунду і Хунцяо; торгові райони – Сіньтяньді, Лувань, Сюйхой; більшість музеїв та університетів знаходяться у Янпу і Путо. Транспортна система міста має 12 ліній метро, автобуси, швидкісний трамвай, пороми, магнітоплан і таксі.Любителі прогулянок пішки мають побувати у Французькому кварталі – це частина міста біля вулиці Хуайхайлу. Проспект довжиною в 5 кілометрів, на якому розташовано більше 600 магазинів, являє собою вулиця Наньцзінлу. Тож туристи знайдуть розваги у Шанхаї на будь-який смак!

*Ціни в квітні 2016 року

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.