Уорнамбул

15 лют. 2019 р.16 лют. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Turn-in Motel, Warrnambool Holiday Accommodation і Saltmarsh Boutique Accommodation – найдешевші готелі міста Уорнамбул. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Уорнамбул безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Уорнамбул

від 1 989 грн.
від 2 582 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Уорнамбул?

9,8
Мандрівники шукачі пригод
9,8
Любителі активного відпочинку
9,8
Піші туристи
Рецензії користувачів (3)
Jonathan Goddard
Jonathan GoddardКембрідж
09.05.17

Warrnambool is a town set in a massive, sweeping bay, with golden sand. Behind the dunes is a walking and cycling route that takes you around the whole bay. The town itself has some great restaurants and decent accommodation options. It’s the start of the public bus route that heads south down the Great Ocean Road and ultimately to Geelong.

Karina Dowling
Karina Dowling
06.01.17

Is the best place ever :D

Janet Brettargh
Janet BrettarghBeechworth
16.07.12

Запитання й відповіді

Найдорожчий місяць для проживання в місті Уорнамбулгрудня. Середня вартість житла в цей місяць 3 629 грн. за ніч. Найдешевший місяць – січня. Середня вартість житла в цей місяць 3 594 грн. за ніч.
лютого – середня ціна в готелі зазвичай складає 2 547 грн. за ніч. Це на 30 грн.% більше середньої ціни за ніч 3 594 грн. за попередні 12 місяців.

Планування подорожі: Австралія