Кельн

15 квіт. 2020 р.16 квіт. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Загальна вартість: 1 ніч, 2 дорослих, 1 номер
Включено всі податки та збори, окрім місцевого, якщо застосовно.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Astor und Aparthotel, Ayun by Centro Deluxe і Hotel Lemp – найдешевші готелі міста Кельн. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Кельн безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Кельн

від 2 535 грн.
від 2 902 грн.
від 2 836 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Кельн?

9,8
Шанувальники історії
7,4
Любителі мистецтва та дизайну
7,3
Піші туристи
7,2
Сімейні мандрівники
7,1
Любителі нічного життя
Рецензії користувачів (168)
Katherina N.
Katherina N.Аахен
05.02.17

Кельн - казкове місто з характерним характером. Розташоване безпосередньо на Рейні, це місце багате історією аж до Римської імперії. Кельн також виступає за свободу, гумор і культурне розмаїття. Кельн любить їх Kölsch, як і карнавал "Allaaf". Важко не полюбити цього унікального міста з його гумористичними мешканцями. Ті, хто має час, повинні спробувати відійти від туристичних маршрутів і познайомитися з містом з його особливою чарівністю.

m1hausen™
m1hausen™Кельн
28.03.16

На мою думку: № 3 міста Німеччини (після Берліна і Гамбурга) - з більш ніж одним мільйонним населенням це найбільше місто на заході Німеччини. Місто було закладено римлянами як Colonia Claudia Ara Aggrippinensium (CCAA) більше 2000 років тому. Це означає, що Кельн є одним з найстаріших міст Європи. Кельнський собор - це найбільш відвідувана будівля в країні. Навіть місто добре відоме «п'ятим сезоном», який називається Carnival. Часто Кельнці кажуть: Кельн - це не тільки місто, це почуття. Останнє, але не в останню чергу є місцева Спеціальність називається Kölsch, пиво.

Make Molins
Make MolinsБарселона
05.12.17

I went there driven by the beautiful cathedral (which is impressive, by the way), but was a little bit deceived by the rest of the city.

gerard zaccagni
gerard zaccagniФіладельфія
13.07.17

Great place, make sure you try the local Kölsch beer and eat a Döner sandwich

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – квітень. Середня вартість житла складає 2 802 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Кельнлютий. Середня вартість житла в цей період складає 5 604 грн. за добу.
квітень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 3 670 грн. за добу. Це на 7% менше середньої ціни (3 948 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Кельн середня температура в місяці квітень дорівнює 10,3°C/50,5°F. серпень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 23,6°C/74,5°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою 1,6°C/34,9°F.
Найближчий аеропорт до міста КельнКельн (CGN) (18,61 км). Інші аеропорти поблизу: Дюссельдорф Інтернешнл (37,78 км) Ессен (49,59 км)

Планування подорожі: Німеччина