Lance aux Épines

26 січ. 2020 р.27 січ. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Bishops Residents, Maca Bana і Mi Hacienda - Hotel Grenada – найдешевші готелі міста Lance aux Épines. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Lance aux Épines безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Lance aux Épines

від 1 475 грн.
від 4 060 грн.
від 12 339 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – жовтень. Середня вартість житла складає 2 730 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Lance aux Épinesлютий. Середня вартість житла в цей період складає 4 380 грн. за добу.
січень минулого року – середня ціна в готелі складала 3 047 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
Найближчий аеропорт до міста Lance aux ÉpinesСент-Джорджес (GND) (3,44 км). Інші аеропорти поблизу: о. Карріаку (61,70 км)

Планування подорожі: Гренада