Рига

25 лист. 2019 р.26 лист. 2019 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей St. Peter's Boutique Hotel, Park Inn by Radisson Residence Riga Barona і Radisson Blu Daugava Hotel, Riga – найдешевші готелі міста Рига. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Рига безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Рига

від 938 грн.
від 1 250 грн.
від 3 126 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Рига?

9,8
Шанувальники історії
7,6
Любителі нічного життя
7,4
Сімейні мандрівники
6,7
Любителі активного відпочинку
6,5
Гурмани
Рецензії користувачів (102)
@oceans_mountains_fitness OnInstagram
@oceans_mountains_fitness OnInstagram
24.08.19

Відвідав Ригу в 1993 році після падіння комунізму. Це чарівне місто з дуже щирими, покірливими і милими людьми.

Marketa R
Marketa R
24.08.19

Рига - прекрасне історичне місто, з дивовижною атмосферою та чудовою гастрономією

Tyson Bramer
Tyson BramerЛос-Анджелес
06.11.17

Трохи грубо по краях, Рига є прекрасним доступним містом. Ви гроші пройдете довгий шлях, роблячи це чудовою альтернативою іншим дорогим містам Євро.

Matthew Crompton
Matthew CromptonСідней
06.01.17

Рига - це місце, де ваш досвід багато в чому залежатиме від того, коли ви відвідаєте. Захоплюючись концертами, вуличним життям, і більше, ніж його справедлива частка вечірок у теплі місяці, Рига часто може здатися трохи зморщеною на холоді, коли її чудові відкриті простори не використовуються для кращого використання. Цілий рік, однак, старий центр міста є красивий, пиво є фактично дуже гарне, та жінки повністю чудові. Час вашого візиту правильний, і у вас буде прекрасний час: це найкраще місце як соціальне місто.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – листопад. Середня вартість житла складає 1 313 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Ригажовтень. Середня вартість житла в цей період складає 2 407 грн. за добу.
листопад минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 563 грн. за добу. Це на 10% менше середньої ціни (1 722 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Рига середня температура в місяці листопад дорівнює 2,1°C/35,8°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 23,9°C/75,0°F. лютий – найхолодніший місяць із середньою температурою -5,3°C/22,5°F.
Найближчий аеропорт до міста РигаРига Інтернешнл (RIX) (8,35 км).

Планування подорожі: Латвія