Тімішоара

30 жовт. 2019 р.31 жовт. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel Boutique Casa del Sole, Hotel Delpack і Hotel Excelsior – найдешевші готелі міста Тімішоара. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Тімішоара безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Тімішоара

від 1 317 грн.
від 1 735 грн.
від 3 181 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Тімішоара?

9,8
Шанувальники історії
7,5
Гурмани
7,5
Любителі мистецтва та дизайну
7,4
Піші туристи
7,4
Любителі нічного життя
Рецензії користувачів (26)
Gratian Matache
Gratian MatacheЛімб'яте
06.01.17

Тімішоара вперше згадується як місце 1212 або 1266 року. Це було перше материкове європейське місто, освітлене електричними ліхтарями в 1884 році. 1867. Гюстав Ейфель, творець Ейфелевої вежі в Парижі, привернув увагу проектів однієї з пішохідних перегонів Тімішоари над Бегою.  У грудні 1989 року Тімішоара став свідком серії масових вуличних протестів румунів, угорців і сербів, які мали стати румунською революцією 1989 року. Уродженці з Тімішоари: Iolanda Balaș - спортсмен; дворазовий олімпійський чемпіон у жіночому стрибку з висоти Хорія Колібаньяну - перший румунський альпініст, що досягає вершини К2, Манаслу, Дхаулагірі та Аннапурни Іоан Холендер - австрійський директор Віденської державної опери, що народився в Румунії Франческо Іллі - винахідник першої автоматичної кавової машини і засновника Illycaffè Іон Іванович - лідер військового оркестру і композитор, який сьогодні запам'ятався своїм вальсом "Хвилі Дунаю" Джонні Вайсмюллер - американський плавець і актор німецького походження, що народився в Румунії, відомий тим, що завоював 5 олімпійських золотих медалей для Сполучених Штатів і за зображення Тарзана у фільмах.

Вла Дан
Вла ДанБєлград
13.03.13

Beautiful town..buildings are old,and a bit ruined,but that only adds to towna charm..ppl,service,hospitality..parks..All the best :)

Francis Tapon
Francis TaponСан-Франциско
06.01.17

Timişoara may be Romania’s best city. Locals call it Primul Oraş Liber (First Free Town), because Ceauşescu’s overthrow started here. For a city of just 322,000, it’s filled with plazas. Piaţa Libertăţii (Liberty Plaza) is where the 1989 revolution started. The Piaţa Unirili has two cathedrals (one Orthodox, the other Catholic) that were both built in 1754. The gracefully long Piaţa Victorei has the Metropolitan Cathedral on one end and the National Theater and Opera House on the other. There are three smaller plazas too. Near the center of town is the Parcul Civic (Civic Park). Meanwhile, the southern part of the town has six parks that are connected to one another. Credit Hungary for the brilliant design, since it ruled Timişoara (and the Banat region) for centuries until they lost it after WWI.

Michele Tempone
Michele Tempone
27.09.19

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – жовтень. Середня вартість житла складає 1 221 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Тімішоаравересень. Середня вартість житла в цей період складає 1 414 грн. за добу.
жовтень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 221 грн. за добу. Це на 5% менше середньої ціни (1 294 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Тімішоара середня температура в місяці жовтень дорівнює 12,1°C/53,7°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 28,7°C/83,7°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -3,6°C/25,5°F.
Найближчий аеропорт до міста ТімішоараТімішоара (TSR) (10,07 км).

Планування подорожі: Румунія