Дакар

27 жовт. 2019 р.28 жовт. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel Baraka, Fleur de Lys Plateau і Pullman Dakar Teranga – найдешевші готелі міста Дакар. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Дакар безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Дакар

від 1 879 грн.
від 3 186 грн.
від 5 605 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Дакар?

9,8
Мандрівники шукачі пригод
7,9
Любителі активного відпочинку
6,8
Піші туристи
6,0
Шанувальники історії
6,0
Любителі нічного життя
Рецензії користувачів (23)
Konnet Isaac
Konnet IsaacТромсо
15.01.14

 мені подобається їхати туди на liveiong, я думаю, я щось там роблю

Rachel S
Rachel SБерлін
09.06.13

Дакар - це неспокійне, але яскраве місто, розташоване на півострові. Постійний хаотичний потік трафіку включає не лише автомобілі, а тварини та коляски, які продають речі. Незважаючи на роздратування, його варто відвідати: ви будете їсти дешеву, смачну вуличну їжу, чути чудову живу музику та прийматимете привітні місцеві жителі.

Gerard Keyes
Gerard KeyesЛінкольн
14.03.13

Дакар настільки ж шалений місто, як і вони приїжджають. Від їзди до випадкових видовищ оголених людей, на які я натрапив. Для західників це місце, безумовно, є тотальним культурним шоком. Я бачу людей, які ні з чим не продовжують своє життя. Люди з Senalgalese дуже доброзичливі, але вони на вас нервують, коли вони намагаються продати вам все під сонцем, коли ви ходите по Дакару.

Daniel Mason-D'Croz
Daniel Mason-D'CrozБрісбейн
06.01.17

Дакар - це розповсюджене місто, розташоване на півострові, що впадає в Атлантику. Це може бути трохи хаотично, і це, безумовно, допомагає розмовляти французькою мовою. Погода фантастична, люди взагалі дуже доброзичливі. Місцева їжа дуже смачна, а музика жвава. Це, безумовно, цікаве місце для поїздок, і чудове знайомство з французькою мовою Африки.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – вересень. Середня вартість житла складає 1 634 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Дакаржовтень. Середня вартість житла в цей період складає 1 797 грн. за добу.
жовтень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 797 грн. за добу. Це на 4% більше середньої ціни (1 708 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Дакар середня температура в місяці жовтень дорівнює 28,1°C/82,6°F. жовтень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 31,3°C/88,3°F. лютий – найхолодніший місяць із середньою температурою 18,1°C/64,6°F.
Найближчий аеропорт до міста ДакарЛеопольд Седар Сенгор (DKR) (16,94 км). Інші аеропорти поблизу: Аеропорт імені Блейза Діяня (29,37 км)

Планування подорожі: Сенегал