Мадрід

20 жовт. 2019 р.21 жовт. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Madrid Marriott Auditorium Hotel Conference Center, Courtyard Madrid Princesa і The Westin Palace, Madrid – найдешевші готелі міста Мадрід. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Мадрід безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Мадрід

від 5 647 грн.
від 5 804 грн.
від 8 448 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Мадрід?

9,8
Шанувальники історії
8,5
Любителі нічного життя
7,7
Любителі мистецтва та дизайну
7,6
Гурмани
7,2
Любителі активного відпочинку
Рецензії користувачів (830)
Cecília Souza Leão
Cecília Souza Leão
01.05.19

Місто має життя протягом 24 годин дня! Чи з сім'єю, чи поодинці, ви не залишитеся без необхідності. Місто має супер гетерогенну публіку і діяльність для всіх бюджетів, що дуже здорово, не кажучи вже про музеї і захоплюючі пейзажі!

Diana Enciso
Diana Enciso
20.04.19

Я любив це! Це було awesome та продовольство є дуже смачне, люди є дуже красиві та ввічливі. Насправді я можу навіть порекомендувати нам метро! Дуже дешевий. Звичайно, це не найдешевший, але це нормально, ви повинні відвідати Мадрид! безліч місць, куди можна поїхати, і якщо ви можете, ви повинні відвідати всю Іспанію, тому що це красиво

Federica Alivernini
Federica Alivernini
13.03.19

Я був у Мадриді три рази, включаючи один у Новий рік. Прекрасне місто, щоб відкрити. Дуже молодий і повний життя день і ніч.

Ioana P
Ioana P
28.09.19

I lived in Madrid for 7 years and I miss it every day since I moved to Germany. Great city, never sleeps, full of all nationalities, great food and night life. It is a privilege to be there, go visit, but take your time and enjoy its energy, walk as much as possible and away from the center

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – серпень. Середня вартість житла складає 2 503 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Мадріджовтень. Середня вартість житла в цей період складає 3 848 грн. за добу.
жовтень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 2 878 грн. за добу. Це на 4% менше середньої ціни (3 017 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Мадрід середня температура в місяці жовтень дорівнює 15,2°C/59,3°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 32,8°C/91,0°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою 1,8°C/35,2°F.
Найближчий аеропорт до міста МадрідМадрід (MAD) (13,14 км).

Планування подорожі: Іспанія