Карта

Рейси до: Чікаго

Чикаго, або як його ще називають «Місто вітрів», - третє за величиною місто США, важливіший фінансовий, індустріальний, транспортний та культурний центр Середнього Заходу. Розташований на південному березі озера Мічіган, Чикаго славиться вражаючою архітектурою, цікавою історією, вишуканими ресторанами та бурхливим нічним життям. Купуючи квиток до Чикаго, заплануйте щонайменше три дні на огляд його пам’яток, а краще – весь тиждень, якщо ви бажаєте по-справжньому відчути неповторну атмосферу цього самобутнього космополітичного міста.

 

Що подивитись та чим зайнятись

Величезний за розміром центр Чикаго, що підступає до самого узбережжя одного з Великих озер, здатен вразити найвибагливіших й найдосвідченіших туристів. Велетенські хмарочоси колоритно перемішуються тут з історичними будівлями, створюючи незвичайний архітектурний «коктейль». Цікаво не лише прогулюватися вулицями центру, роздивляючись по сторонах, а й подивитися на вражаючий ліс хмарочосів з берега або ще краще – з самого озера Мічіган.

Одна з «візитних карток» та найважливіших пам’яток Чикаго – хмарочос Вілліс-Тауер, більш відомий за попередньою назвою Сірз-Тауер. Це – найвищий хмарочос не лише міста, а й США взагалі, його висота разом зі шпилем становить 527 метрів. До Вілліс-Тауер можна потрапити усередину та піднятися на оглядовий майданчик на 102-му поверсі, звідки відкривається чудова панорама міста, його околиць та озера Мічіган.

У так званому «Кварталі хмарочосів» можна побачити й інші визначні або незвичайні будівлі Чикаго. Такі, наприклад, як готичний TribuneTower, що віддалено нагадує сталінські висотки у Москві, або постмодерністський StateofIllinoisBuildingз сяючими на сонці скляними стінами.

Багато будівель «дохмарочосової» епохи можна побачити в Старому місті Чикаго (OldTown). Тут збереглися житлові будинки, магазини та церкви, збудовані на початку XXстоліття. У відомому торгівельному кварталі MagnificentMileсеред сучасних будинків неважко відшукати одну з найголовніших історичних пам’яток Чикаго – Стару водонапірну вежу, яка була збудована у 1869 році. Сьогодні у середині вежі працює Туристичний офіс Чикаго, а у сусідній насосній станції – художня галерея.

Окрім архітектури Чикаго може запропонувати безліч інших розваг та цікавих місць. Це розкішні парки з пляжами, що простягаються уздовж набережної LakeShoreDrive. Це прекрасний ботанічний сад у передмісті Чикаго Гленко, де на 156 гектарах розбито 25 тематичних парків. Це Морський причал, що колись був найбільшим у США, а сьогодні став луна-парком з різноманітними атракціонами та безліччю кафе та ресторанів. Це, нарешті, «Музейне містечко» з Музеєм природознавства, що налічує близько 20 мільйонів експонатів, планетарієм Адлєра та акваріумом Джона Шедда, де можна побачити представників більш ніж 2000 видів риб, амфібій, членистоногих, змій та морських ссавців.

 

Коли поїхати

Чикаго лежить у зоні вогкого континентального клімату з ярко вираженими порами року. У зимові місяці суворі вітри та висока вологість повітря у поєднанні з температурою -3-5 °Cроблять погоду не дуже приємною, а прогулянки містом – справжнім випробуванням. Тому з туристичними цілями краще за все їхати до Чикаго у період з травня по жовтень. Влітку тут спостерігається досить висока температура (+20-28 °C) та велика кількість опадів, але частіше за все це короткочасні дощі та грози. Найкрасивішим Чикаго стає у травні, коли зацвітають магнолії та інші квіти, та у жовтні, коли осінь розкрашує дерева у яскраві теплі кольори.

 

Загальна інформація

Країна: США

Міжнародні аеропорти: Міжнародний аеропорт О’Хара (ORD), Міжнародний аеропорт Мідуей (MDW)

Валюта: американський долар (USD)

Часовий пояс: GMT(GMT-6, влітку GMT-5), різниця з Києвом -8 годин 

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Чікаго

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.