Карта

Авіаквитки Болгарія

Забронюйте квитки до Болгарії та відкрийте для себе новітню туристичну мекку Європи і колоритну Балканську країну!

Знаменита своїми курортами, Бограрія це не лише пісочні пляжі та тепле Чорне море. Більшу частину Болгарії займають гірські масиви та листяні ліси – справжня мекка для любителів зимніх видів спорту. Культурна спадщина Софії, а також Варни, Бургаса та Рильського Монастиря приваблює туристів з усьої Європи та світу.  Болгарія також славиться олійними трояндами, які квітнуть по всій Казанликській долині, відомій як Трояндова долина.

Клімат у Болгарії помірний, на півдні переходить у середземноморський. Завдяки морському бризу, влітку не має виснажливої спеки. Клімат, територіальна та культурна близькість зумовили попульрність Болгарії серед українських туристів. Найвідоміші курорти це Албена, Рів’єра, Золоті Піски, Сонячний Берег та Сонячний День; для любителів зимових видів спорту варто відвідати Банско, Боровець та Пампорово.

Болгарська кухня основується на стравах з овочів, хоча картоплю подають рідко. Поширені численні кисломолочні продукти. Серед традиційних болгарських страв варто виділити: таратор – холодний суп; мусака – запіканка з м’яса, картоплі та сиру; гювеч – рагу з овочів та баранини запечене в духовці; різноманітні ковбаски, як-то кебапче, луканка і суджук. Болгарія має багатовікову історію виновиробства; також спробуйте ракію – місцеву горілку.

Аеропорти є у всіх основних містах. Туристи віддають перевагу аеропорту Софії, як початковій точці подорожі до Болгарії.

Знайдіть найдешевші авіаквитки в Болгарію за допомогою Skyscanner! Skyscanner - це просто та швидко. До того ж це безкоштовно!

Порівняйте ціни на дешеві авіаквитки до Болгарії за допомогою поля пошуку вище. Ви отримаєете результати з найбільшим вибором авіакомпаній та туроператорів, що пропонують авіаквитки до Болгарії.  Забронюйте авіаквитки на літак безпосередньо на веб-сайтах туроператорів та авіакомпаній.

Якщо Ви гнучкі з датами поїздки, ми покажемо дні, коли ціни на квитки до Болгарії найнижчі. Просто виберіть пошук по цілому місяцю і наші графіки покажуть коли летіти до Болгарії найдешевше!

Потрібно забронювати готель у Болгарії? Найкращі пропозиції на готелі можна знайти на SkyscannerHotels. Skyscannerвиконує пошук по всіх найкращих постачальниках готельних послуг, щоб надати Вам найкращі пропозиції на готелі у Болгарії.

Знайшли авіаквитки які Вам підходять? Не забудьте додати Skyscannerдо своїх закладок і завітайте знову, щоб знайти і забронювати авіквитки від сотні авіліній, до тисяч пунктів призначень по всьому світу!

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.