Карта

Авіаквитки Китай

Авіаквитки до Китай

Порівняйте та забронюйте найдешевші квитки до Китаю і відкрийте для себе Піднебесну!

Більше 5,000 років історії і розвитку сформували Китай як країну з невичерпною, різноманітою культурою. Сучасні метрополіси в Китаї сполучаються  із загубленими в горах селами. І не диво адже це одна з найбільших країн у світі за територією і найбільша за населенням. Не зважаючи на це китайці дуже об’єднана раса.

Більшість великих міст мають аеропорти, але туристи в основному прилітають до столиці Китаю – Пекін. Місто вражає своїм розміром та розвиненістю. Після успіху Олімпіади 2008 року все більше туристів вирішують завітати до Пекіну. Обов’язково відвідайте Літній Палац Імператорів та Заборонене Місто.

Найбагатше місто Китаю -  Шанхай, вражає туристів своїм економічним розвитком. У ньому неймовірним чином злилися давні східні традиції та сучайсні західні культури. Ця Перлина Сходу захопить Вас у своєму діловому потоці, серед розкішних барів, готелів та торгових центрів.

Варто також відвідати високогірний Тибет, Буддисське Королівство, з його захоплюючими храмами та панорамами навколишніх гір . І звичайно ж Велика Китайська Стіна – прогулянку по якій Ви ніколи не забудете. Також відвідайте Музей теракотових вояків і коней імператора Цинь Ши Хуанди.

Незабутні фестивалі святкування китайського Нового Року, Свята Ліхтарів та Драконових човнів. Китайська культура в цей час проявляється найчіткіше. Найкращий час для подорожей до Китаю це весна та осінь.

Знайдіть найдешевші авіаквитки в Китай за допомогою Skyscanner! Skyscanner - це просто та швидко. До того ж це безкоштовно!

Порівняйте ціни на дешеві авіаквитки до Китаю за допомогою поля пошуку вище. Ви отримаєете результати з найбільшим вибором авіакомпаній та туроператорів, що пропонують авіаквитки до Китаю.  Забронюйте авіаквитки на літак безпосередньо на веб-сайтах туроператорів та авіакомпаній.

Якщо Ви гнучкі з датами поїздки, ми покажемо дні, коли ціни на квитки до Китаю найнижчі. Просто виберіть пошук по цілому місяцю і наші графіки покажуть коли летіти до Китаю найдешевше!

Потрібно забронювати готель у Китаї? Найкращі пропозиції на готелі можна знайти на SkyscannerHotels. Skyscannerвиконує пошук по всіх найкращих постачальниках готельних послуг, щоб надати Вам найкращі пропозиції на готелі у Китаї. 

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.