Карта

Авіаквитки Куба

Забронюйте квитки на Кубу та відвідайте найбільший острів Карибського моря!

Одна з єдиних комуністичних країн, що досі існують, Куба відома не тільки своїм політичним життям. Яскрава культура, приємний клімат та народ, а також піщані пляжі приваблюють туристів з усього світу до Куби.

Більшість туристів прилітають до столиці, тож забронюйте Ваш квиток до Гавани! Це жваве місто, відоме іспанською колоніальною архітектурою, драматичною береговою лінією, і сучасним світоглядом. Протягом дня відвідайте Музей Революції і завод сигар Partagas, або просто побродіть по історичному центру міста, що занесено до списку  Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Надвечір подайтеся до старого міста Гавана Велья і відвідайте один з яскравих барів чи клубів. Під запальну кубинську музику спробуйте коктейлі з традийціним ромом, такі як мохіто або дайкірі і ноги самі понесуть Вас танцювати румбу!

Подорожуючи по Кубі відвідайте Сороа, де знаходиться заповідник орхідей. В Гуамі – одному з небагатьох індійських сел – можна знайти ферму для розмноження крокодилів Калета Буена. Варто також відвідати одне з прихованих чудес Куби – печери Белламар.

Втечіть від шуму міста у Варадеро і на острові Кайо Коко – одні з найвідоміших курортів Куби. Насолодіться їхніми білосніжними пляжами, чистим морем, а також різноманітними туристичними принадами – бари та ресторани на кожен смак, вибір водних спортів та сервіс світового класу.

Знайдіть найдешевші авіаквитки на Кубу за допомогою Skyscanner! Skyscanner - це просто та швидко. До того ж це безкоштовно!

Порівняйте ціни на дешеві авіаквитки до Куби за допомогою поля пошуку вище. Ви отримаєете результати з найбільшим вибором авіакомпаній та туроператорів, що пропонують авіаквитки до Куби.  Забронюйте авіаквитки на літак безпосередньо на веб-сайтах туроператорів та авіакомпаній.

Якщо Ви гнучкі з датами поїздки, ми покажемо дні, коли ціни на квитки до Куби найнижчі. Просто виберіть пошук по цілому місяцю і наші графіки покажуть коли летіти до Куби найдешевше!

Потрібно забронювати готель у Кубі? Найкращі пропозиції на готелі можна знайти на SkyscannerHotels. Skyscannerвиконує пошук по всіх найкращих постачальниках готельних послуг, щоб надати Вам найкращі пропозиції на готелі у Кубі.

Знайшли авіаквитки які Вам підходять? Не забудьте додати Skyscannerдо своїх закладок і завітайте знову, щоб знайти і забронювати авіквитки від сотні авіліній, до тисяч пунктів призначень по всьому світу!

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.