Карта

Авіаквитки Марокко

Марокко – одна з найближчих до Європи Африканських країн, проте зберегла самобутність ісламської держави. Рейс до Марокко відкриє для Вас світ Африки, з його характерними кольорами, запахами та традиціями.

Якщо у Вас є можливість подорожувати в Марокко варто відвідати Атлаські гори та піщані дюни на півдні країни. Гори Атлас притягують мандрівників та любителів екстремальних видів спорту, як скелелазання. Основні міста розташовані ближче до берегу Атлантичного океану та Середземного моря. Узбережжя майорить пісчаними пляжами, де можна по справжньому насолодитися сонцем. Касабланка – справжній космополітен Атлантичного берегу, поєднує у собі неперевершену архітектуру ісламських храмів та новітні будівлі, адже Касабланка – центр комерційного життя Марокко. Марракеш також популярне туристичне місто, а Фес – одне з найстаріших середньовічних міст, що вражає своєю архітектурою.

Традиційні базари в Марокко пропонують великий вибів товарів, особливо різні ремісничі вироби. Тут завжди варто торгуватися – зговірливі продавці часто збивають і так низькі ціни. Марокканська кухня характеризується рясністю приправ та сухофруктів. Продегустуйте традиційні марокканські страви, наприклад таджин з м’ясом та айвою; харіра - суп з баранини з коріандром й бобам; чорба - злегка-пряний курячий бульйон. Варто також завітати до хаммаму – традиційної арабської бані.

Більшість туристів обирають Касабланку або Марракеш для початку їхньої подорожі до Марокко – тож замовте квитки зараз, щоб побачити арабський світ в одній з найбезпечніших та найрозвиненіших країн Африки!

Знайдіть найдешевші авіаквитки в Марокко за допомогою Skyscanner! Skyscanner - це просто та швидко. До того ж це безкоштовно!

Порівняйте ціни на дешеві авіаквитки до Марокко за допомогою поля пошуку вище. Ви отримаєете результати з найбільшим вибором авіакомпаній та туроператорів, що пропонують авіаквитки до Марокко  Забронюйте авіаквитки на літак безпосередньо на веб-сайтах туроператорів та авіакомпаній.

Якщо Ви гнучкі з датами поїздки, ми покажемо дні, коли ціни на квитки до Марокко найнижчі. Просто виберіть пошук по цілому місяцю і наші графіки покажуть коли летіти до Марокко найдешевше!

Потрібно забронювати готель у Марокко? Найкращі пропозиції на готелі можна знайти на SkyscannerHotels. Skyscannerвиконує пошук по всіх найкращих постачальниках готельних послуг, щоб надати Вам найкращі пропозиції на готелі у Марокко. 

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.