Карта

Дешеві авіаквитки до країни Фінляндія

З року в рік Фінляндія потрапляє до списків найбільш благополучних та стабільних країн світу, а її столиця Гельсінкі обирається одним з найкращих міст для життя. Додайте до цього цікаві історичні пам’ятки, мальовничу північну природу та унікальні можливості для активного відпочинку – і ви отримаєте ідеальне місце для небанальної відпустки будь якої пори року. А якщо купувати авіа квитки заздалегідь, переліт з Києва до Гельсінкі коштуватиме зовсім недорого.

 

Куди поїхати

Знайомство з Фінляндією зазвичай починається з її столиці Гельсінкі – дуже приємного міста, що розкинулось на узбережжі Фінської затоки. Красива архітектура та затишні вулиці, чудові парки та лісові масиви, довга берегова лінія та численні острівки уздовж узбережжя роблять прогулянки містом найкращим способом проведення часу у Гельсінкі.

Також варто витратити час на прогулянку довколишніми островами, між деякими з яких курсує річний трамвайчик. Зокрема, слід відвідати фортецю Суоменлінна – одну з найвизначніших історичних пам’яток Фінляндії, внесену до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

У пошуках натхнення та цікавих сувенірів завітайте до одного з двох модних районів Гельсінкі – Калліо або Пунавуорі, де зосереджені дизайнерські майстерні, художні галереї, антикварні магазини та незвичайні кафе. А якщо ви опинились у столиці у п’ятницю чи суботу, відвідайте один з численних місцевих барів або нічних клубів, де стереотип о спокійних та неквапливих фінах покине вас дуже швидко.

Переважна більшість туристів приїздить до Фінляндії заради її дивовижної природи. «Країна тисяч озер» недарма отримала цю назву: на території Фінляндії розташовані десятки тисяч озер з кришталевою водою та мальовничим узбережжям. Більша частина озер знаходиться у центральній частині країни, яка так і називається Озерним краєм. Ця місцевість вражає будь якої пори року, та багато хто воліє відвідувати її взимку, коли до природних красот додаються можливості покататися на лижах, мотосанях, собачих упряжках та навіть на ковзанах по замерзлих озерах. В теплу пору року до Озерного краю приїздять шанувальники парусного спорту та любителі водних подорожей: круїзи озерами та річками на яхтах або старовинних пароплавах – вельми популярна розвага. Влітку також можна подорожувати озерами на каяках та байдарках.

Фінляндія – одна з найкращих країн у світі для спостереження за полярним сяйвом. За незабутніми враженнями від унікального природного явища треба їхати на північ країни, краще – до самої Лапландії, де вірогідність появи Аврори Бореаліс найвища та зберігається на протязі майже 200 діб на рік. Зазвичай полярне сяйво з’являється у небі в холодну пору року, з жовтня по березень, у темні безмісячні ночі без хмар та вдалині від великих міст.

 

Коли поїхати

Пори року у Фінляндії суттєво відрізняються одна від одної, та кожна з них цікава по-своєму. В літні місяці тут можна насолоджуватися теплою погодою та білими ночами, котрі тривають на протязі червня та липня, а в північних районах Лапландії – з травня по серпень. Осінь розцвічує й без того мальовничі ліси та пагорби Фінляндії яскравими кольорами, а стрімка весна – барвистими квітами. Найдовша пора року – зима – зазвичай дуже сніжна, особливо на півночі, де до того ж триває справжня полярна ніч. Саме ця пора року дарує туристам нагоду покататися на собачій або оленячий упряжці та унікальну можливість побачити неймовірне полярне сяйво.

 

Загальна інформація

Столиця: Гельсінкі

Валюта: євро (EUR)

Часовий пояс: UTC+2 (влітку UTC+3), різниця з Києвом 0 годин

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.