Карта

Дешеві авіаквитки до країни Швеція

Ви ще не були у Швеції? Тоді ви не квапитеся, як і самі шведи. Це одна з найбільш збалансованих країн Європи. Тут поважають час та відчуття рівноваги. Зважаючи на соціальне забезпечення та економічні успіхи, починаєш вірити у дієвість такого підходу до життя. Тож, якщо ви не були у цій чудовій Скандинавській країні, обов’язково завітайте. Вона вас здивує!  

 

Куди поїхати?

 

Швеція відома різними винаходами та цікавинками. Тут можна побувати у музеї стільців чи посидіти на співаючій лавці, пройтися винахідливими містками та побувати у новітніх хай-тек будинках. Але головні надбання Швеції природнього походження. Ви неодмінно чули про сувору тундру Лапландії, зелені пагорби Скандинавських гір, острови Ботанічного заливу та скелі Норботтена. Усі ці місця являються основною гордістю країни і головними туристичними направленнями.

Кіруна – найвідоміше місто Лапландіії. Воно знаходиться за Полярним колом. Сюди приїжджають познайомитися з явищем білих ночей. Поряд знаходяться національні парки та заповідники Сарек, Паделанта, Стура-Шеффаллет, Абіску та Муддус.

Швеція – це країна активного відпочинку. Тут безліч високоякісних гірськолижних курортів! Найближче до столиці, у неймовірно гарній місцевості, розташований Оре зі 100-кілометровими гірськолижними трасами. У цій частині Швеції варто відвідати водоспад Таннофорсен та невелику шоколадну фабрику, яка, до речі, знаходиться за Полярним колом. Райони катання Ліндвален-Хегфьелет та Тандодален-Хундфьелет простягаються на 50 км трас і являються другими за величиною у країні. Курорти Швеції мають добре розвинену інфраструктуру. Тут безліч кафе, ресторанів на схилах гір та навіть вершинах, де в абсолютній тиші можна насолодитися теплою кавою та смачною шведською кухнею. А найвища вершина Швеції  навіть зимою вкрита снігом. 

Столиця Швеції стоїть на 14-и островах.  Вона відома щорічним врученням Нобелівської премії та резиденцією королівської родини. Стокгольм - це місто музеїв. Варто побувати у Національному музеї, де представлене різноманіття скандинавського мистецтва. Місцевий музей сучасного мистецтва може похизуватися роботами Сальвадора Далі та Пікассо. А у Скансені знаходиться етнографічний музей під відкритим небом. Одним словом, цінителі мистецтва будуть задоволені різноманіттям культурних заходів, які пропонує столиця. У Дротнінхольмскому літньому театрі можна навіть подивитися виставу з оригінальними декораціями 18-го століття. Знаходиться він на території міського палацу.  

Неодмінно треба побачити Мальме на півдні країни та прилеглі середньовічні міста, серед яких найвідомішими є Уппсала, Сундсвалль та Кальмар. Їх історія починається у далекому дванадцятому столітті та відтворює дух минулих віків. У містечку Вісбю щорічно проходить рицарський турнір, в якому кожен бажаючий може взяти участь.

 

Цікаво знати

 

Мало хто знає, що шведи дуже люблять каву. Для них ранкова кава у кафе чи на робочому місці являється національною звичкою. А за кавою вони, звісно, полюбляють читати газети, тому невелика Швеція займає аж 5-те місце у світі по споживанню друкованої щоденної публіцистики.

У травні кожного року у Швеції проходить фестиваль лососю у місті Карлсхамн, а в червні святкується день середини літа!

 

Коли поїхати?

 

До Швеції необхідно їхати за активним відпочинком і найкращий для цього час з грудня по квітень. Білосніжні вершини та помірна температура надані цій країні аби ви могли насолодитися найкращим гірськолижним відпочинком. У містах взимку панує казкова атмосфера, проходять різноманітні зимові ярмарки та експозиції. Навесні у Стокгольмі проходять численні виставки. Це чудовий час для бізнес-подорожі до країни.

 

Загальна інформація

 

Столиця: Стокгольм

Валюта: Шведська крона

Офіційна мова: шведська

Часовий пояс: CET (UTC + 1), різниця з Києвом 1 година.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.